Turbo Garage Турбо Гараж Львів
по 5 отзывам

Список услуг

  • Диагностика турбин
  • Замена картриджа
  • Настройка изменяемой геометрии турбины
  • Ремонт сервопривода турбины
  • Ремонт турбин
  • Ремонт электронных актуаторов

О компании

Турбо Гараж – Львівська майстерня з ремонту автомобільних турбокомпресорів та паливної апаратури. Виконуємо ремонт турбін і ремонт паливноі апаратури у Львові. Ремонт проходить в одному місці, діагностика зняття та уставка агрегату. Безкоштовна діагностику вузлів на авто.
Доствідченні фахівці роблять свою роботу швидко та якісно.

Еще
Карта
Загрузите фото
Фото пользователей

Где мы находимсяОтзывы

Тарас+38(097)ХХХ-78-56
29.05.2023
Не дотримуються обговориних термінів ремонту. Якість не погана, авто працює справно  Еще
Тарас
20.04.2023
Здійснювали ремонт форсунок та турбіни для двигуна 1.9 TDI, зробили швидко та якісно, дали гарантію на виконані роботи. Крім цього, продіагностували двигун. Після виконаного майстрами Турбо Гараж ремонту автомобіль став їздити зовсім по-новому. Однозначно рекомендую. Еще
Захар
08.03.2023

Рекомендую цю компанію. Зробили дуже швидко, для менє було важливі терміни,  обговорював це на початку. Все працює, дякую хлопцям.

Еще
Виктор GL 350
25.02.2023

Поломались по дороге, мастера взяли машину, сделали все за 2 дня, ремонт и настройку турбины + замени коллектор и все прокладки, работой и сроками остался доволен.

Еще
Назар
22.02.2023
Спочатку говорять одну ціну, а виходить зовсім інша, менеджера спочатку говорять одну цінцу а дальше після діагностики ціна стала трохи більше, старший діагност взагалі не пояснив, сьогодні чекав годину щоб забрати в них свої форсунки, хоча роздруківку діагностики форсунок передали Еще

Оставить отзыв

Дайте рейтинг