СТО Бровары - отзывы о ремонте турбин в Броварах

СТО ТУРБО ДИЗЕЛЬ
СТО Турбо Дизель
по 5 отзывам

Список услуг

  • Диагностика турбин
  • Ремонт турбин
О компании

Отзывы

Денис 06.06.2018
Розвод! Ціни вищі ніж в Офіціалів! Неприємне відношення! Отже, перед приїздом в дане СТО, подзвонив (5.06.18) записатись, на що мені сказали, що діагностика робиться без запису, приїжджайте! Поїхав того ж дня, приблизно в 16:15, з проблемою "засвічувався датчик температури і жовтий датчик масла". По приїзду, майстер Саша, сказав, що комп"ютерна діагностика не допоможе, треба заміряти тиск масла і зробити це він зможе тільки завтра, хоча на годиннику 16:25, а на сайті заявлено, що працюють до 18:00. Так, на підйомнику була машина, але як виявилось наступного дня, мою підіймати не знадобилось. Ну думаю, добре, завтра так завтра. Домовились на ранок і я поїхав. Приїхав 6.05 в 8:45, Саша сказав: "чекай ми зараз"! Чекаю і дивлюся, хлопці (працівники) несуть провізію, сніданок. Снідаюсь собі, а я стою на вулиці, чекаю. Поснідавши, хвилин за 20 прийшов хлопчина, так би мовити "мій майстер", не представившись, каже: "ваша? відкривайте!", я відкрив, і почалась "золота робота"..! Відкрутив шланги, підключив прилад (СССР), завели, газнули, заглушили (процес зайняв 10хв) і каже мені: "Тиск в нормі, все добре"! Я кажу: "чудово, але давайте полагодим причину загорання датчика, на що мені було сказано Сашею, котрий якраз підійшов, щоб вручити мені акт робіт, "ми таке не робимо, тобі треба до електрика"! Я дуже здивувався, адже приїхав на профільне (по дизелям) СТО, але глянувши у акт, просто ох..в. Ціна послуги "ЗАМІРЯТИ ТИСК МАСЛА" становила 350грн за 10хв роботи... Пішов я з цим папірцем в офіс і вимагаю прейскурант, на що жіночка за столом каже: "Це Саша ціни оголошує"... Тут я взагалі припух.. Заходить Саша і каже до жіночки: "віддай йому гроші, нехай їде", я кажу, приїхав до вас, щоб зремонтувати проблему, а не почути те, що у мене і так є. Саша почав щось незрозуміле говорити в своє виправдання і пішов.. Висказавши своє невдоволення жіночці, я заплатив 350грн і пішов до машини. Підходжу, Саша мені ще раз "забери гроші, мені їх не треба", на що я відповів: "майстру віддай" і тут він мені на прощання: "КРАЩЕ СЮДА БІЛЬШЕ НЕ ПРИЇЖДЖАЙ!" Я подякував за "роботу", сів і поїхав. Суть: обговорюйте наперед вартість послуг і взагалі чи може данний "гараж на окружній Броварів" відремонтувати конкретну проблему! P.S. Керівництво, зверніть увагу, зробіть висновки! І зафіксуйте ціни для клієнта, хоч десь! Первоисточник отзыва сайт https://vse-sto.com.ua/sto/12857-turbo-dizel/ Еще
Наталия Довгодько 14.09.2017
Нікому не рекомендую. Це найгірше сто яке я бачила в своєму житті. Первоисточник раздел «Отзывы» на Google Картах Еще

Информационный портал «Birud» создан специально в помощь потребителям, чтобы они были осведомлены о компаниях, предоставляющих качественные услуги. Это позволит избежать неприятных ситуаций и сэкономить на дорогостоящем ремонте автомобилей. Бровары – это населенный пункт, где функционирует немало станций технического обслуживания. При помощи нашего портала вы сможете выбрать лучшую из них и доверить свое авто профессионалам.

 

Ремонт турбин – Бровары: отзывы и виды услуг

На нашем портале каждый посетитель может ознакомиться с реальными отзывами автовладельцев, которые воспользовались услугами той или иной фирмы. Это убережет вас от мошенников и недобросовестных мастеров. Ремонт турбокомпрессоров – дело не дешевое, поэтому не спешите доверять свое авто первому попавшемуся СТО. Ознакомьтесь с репутацией организации и почитайте комментарии людей, которые уже там обслуживались. Отзывы о ремонте турбин в Броварах представлены на портале в соответствующем разделе. Также вы можете ввести в строку поиска название компании, и ознакомится со всей найденной о ней информацией.